Notebook

 

Nejdůležitější nástroj každého programátora je notebook. Tady jsem trochu při studiu narazila. Můj prehistorický notebook z vysoké už dosluhoval a neměla jsem potřebu ho nahrazovat, protože jsme domů pořídili před rokem herní počítač a na tu moji práci z domu jednou týdně mě naprosto vyhovoval. Ale asi těžko budu tahat na kurzy monitor a stolní počítač.

Před půl rokem jsem dostala na výběr, jestli chci notebook nebo iPad Pro. Bylo pro mě naprosto zbytečný pořizovat notebook a hlavně, jako “applista” jsem neměla moc složité rozhodování. Snad jen jestli malý nebo velký. Na moje začátky se Swift Playgrounds to byl naprosto dokonalý nástroj. Jenže na úvodní kurz do programování s Czechitas byl notebook nutností. A dědoušek z vysoké se sotva rozjel.

Zde bych ráda zdůraznila, jak je důležitá podpora Vašich blízkých. Je to právě podpora mých přátel, rodiny a hlavně mého skvělého manžela, co mi dodává spousty energie. A že ji je potřeba opravdu hodně. A co to má společného s mým notebookem?

Hodně! Kromě toho, že mi muž poradí, kdykoliv si nevím rady, rozhodl se, že se vzdá svého herního počítače a pořídí pro mě pořádný notebook, abych měla spolehlivý nástroj na programování. Všechny, co máte doma chlapy, co rádi paří, chápete, jaká to je pro něj jako pro chlapa oběť. Když se mu naskytl výhodný výměnný obchod s kolegou, bez mrknutí na něj kývl. A věřím, že by kývl zas a znovu. Vím totiž, že v něj mám oporu ve všem. A za to mů hrozně děkuji!

Petra

Září 24, 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *